Misijní klubko

Poděkování

28. 12. 2016 jsme odeslali krásnou částku 4 079 Kč na podporu ugandské misijní stanice. Velké poděkování patří všem dětem, které se zapojily do Misijního bonbónku i všem, kteří podpořili tento misijní projekt při Misijní jarmarku o 4. neděli adventní. Poděkování patří i dětem z misijního klubka, které ozdobily vánoční svíce a Marušce Hálový, která přispěla svými originálními výrobky na Misijní jarmark.

Za misijní klubko Lucka Motlová a Johanka Jirásková 

 

Misijni jarmark

O čtvrté neděli adventní po mši sv. si přijďte vybrat nějaký dárek pro své blízké a podpořit ugandskou misijní stanici. V nabídce budou vánoční svíčky, keramika, kniha pro děti Misionářka lásky - Vyprávění o Matce Tereze i nové nástěnné kalendáře Bangladéš. Těšíme se na setkání.

Za misijní klubko Lucka Motlová a Johanka Jirásková

 

Zapoj se do misijního bonbónku i ty

Nezapomeňme ani o letošních Vánocích na děti, které strádají, a připravme jim Misijní bonbónek. Podpořme společně s dětmi z Misijního klubka snahu ugandské misijní stanice vytvořit si soběstačný výživový projekt. Přispějme jim na výstavbu drůbežárny, zakoupení nosnic, brojlerů a krmiva, které misijní stanici umožní vybudovat vlastní zdroj potravy pro opuštěné děti.

Celý článek...

 

Setkání misijního klubka

V sobotu 19. listopadu 2016 jsme se sešli, abychom se dozvěděli něco více o Matce Tereze. Čteme si z knihy Misionářka lásky – Vyprávění o Matce Tereze od autorky Kateřiny Šťastné. Tentokrát - jak prožívala první sv. přijímání, jak nesla smrt svého milovaného tatínka a jak maminka začala šít svatební šaty, aby uživila rodinu. Potom si každý vyrobil pokladničku pro adventní dobu: Misijní bonbónek. Seznámili jsme se s projektem Uganda, kam naše finanční pomoc bude putovat, a na závěr setkání jsme zdobili svíčky.

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
www.sex-videos-720p.com