Misijní klubko

Misijní klubko

Setkání misijního klubka

Únorové setkání misijního klubka se neslo v duchu poslání: vy jste sůl země, vy jste světlo světa (Mt 5,13-16). Na příkladu Matky Terezy jsme si ukázali, že právě ona byla světlem pro chudé, nemocné a trpící. Také jsme se seznámili s kartičkami Kintuadi, které budeme potřebovat na budování mostu misijního přátelství. Název Kintuadi je převzat z afrického jazyka munukutumba a znamená "gesto misijního přátelství". Sada 20 odlišných kartiček v pěti barvách kontinentů s hezkými obrázky a citáty nás povedou k modlitbě, štědrosti a pomoci druhým. Na závěr setkání si každý mohl vyrobit voňavé "mejdlíčko". 

Celý článek...

 

Setkání misijního klubka

V letošním roce jsme se poprvé setkali v sobotu 21. 1. Připomněli jsme si biblický text o putování mudrců do Betléma (Lk 2, 1-12) a dozvěděli jsme se o rozhodnutí Matky Terezy odejít z kláštera a žít mezi nejchudšími. Také jsme dostavěli misijní MOST v barvách všech kontinentů a na závěr setkání jsem hráli misijní pexeso. Byl to napínavý turnaj, kdy každý hráč byl odměněn malým dárkem. Těšíme se na příští setkání.

Za misijní klubko Lucka Motlová a Johanka Jirásková

Celý článek...

 

Poděkování

28. 12. 2016 jsme odeslali krásnou částku 4 079 Kč na podporu ugandské misijní stanice. Velké poděkování patří všem dětem, které se zapojily do Misijního bonbónku i všem, kteří podpořili tento misijní projekt při Misijní jarmarku o 4. neděli adventní. Poděkování patří i dětem z misijního klubka, které ozdobily vánoční svíce a Marušce Hálový, která přispěla svými originálními výrobky na Misijní jarmark.

Za misijní klubko Lucka Motlová a Johanka Jirásková 

 

Misijni jarmark

O čtvrté neděli adventní po mši sv. si přijďte vybrat nějaký dárek pro své blízké a podpořit ugandskou misijní stanici. V nabídce budou vánoční svíčky, keramika, kniha pro děti Misionářka lásky - Vyprávění o Matce Tereze i nové nástěnné kalendáře Bangladéš. Těšíme se na setkání.

Za misijní klubko Lucka Motlová a Johanka Jirásková

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL