Aktuality

Rozhovor P. Petrem Polívkou

Petře, děkuji Ti, že jsi přijal pozvání na Chlumek, abys tady slavil eucharistii. Chtěl bych ti položit několik otázek týkajících se tvé cesty ke kněžství. Odkud pocházíš, kde jsi studoval?

Pocházím z Hradce Králové. Mé rozhodnutí stát se knězem ve společenství Schönstatt-Patres pro mě znamenalo absolvovat celé období studia a formace v Německu. Studium jsem začal na vysoké škole Pallotinů ve Vallendaru (u Koblenze) a zakončil jsem ho na Ludwig Maximilians Univerzitě v Mnichově.  

Řekl jsi, že patříš do společenství Schönstatt–Patres. Pro mnohé z nás je to cizí slovo. Co to znamená být v Schönstattu? Při obědě na faře padla slova o délce vaší přípravy. Jak jsi prožíval dobu formace?

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:30 )

Celý článek...

 

Prázdninový pobyt dětí v Čachnově

Bude se konat o prázdninách 31.7.–7.8.2010. Děti se již mohou průběžně přihlašovat u Lenky Zárubové nebo Báry Brázdové. Zálohu 500 Kč vybíráme do konce června. Na co se můžete těšít? Celotáborová hra na téma Biblické olympijské hry, spaní v chatkách, mezinárodní večer v převlecích (můžete si je už teď začít připravovat), spousta her, soutěží, zábavy, ale i chvil ztišení… Více informací naleznete na přihláškách nebo na http://www.cachnov.eu.

 

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:31 )

 

Pouť v Janovičkách

Nádherné drhané obrazy paní Baťové ozdobily zchátralý interiér kostela v Janovičkách při poutní velikonoční bohoslužbě, která se zde konala v neděli 11.4.2010 od 15:00. Více fotografií, jejichž autorem je Pavel Menc, najdete na internetové fotogalerii:

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:31 )

Celý článek...

 

Beseda s Věrou Luxovou

 

MO KDU-ČSL v Luži ve spolupráci s Římskokatolickou farností srdečně zve v pátek 5.3.2010 po mši svaté na besedu s paní Věrou Luxovou. Setkání se uskuteční na faře od 18-ti hodin a připraveno je povídání na téma "Občanská angažovanost křesťanů".

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:31 )

 

Připravujeme dobročinný jarmark

 

 

Dobročinný jarmark aneb Děti opravují Chlumeček: Zveme všechny děti 6. března ve 14 hodin na faru v Luži, kde budeme společně vyrábět zvířátka a šperky z modelitu. Tyto výrobky budeme prodávat na dobročinném jarmarku a takto získanými penězi podpoříme opravu našeho chrámu. S sebou si vezměte vykrajovátka zvířátek i různých jiných tvarů, 3 špejle, brčko, hladkou láhev (či váleček) na vyválení hmoty a oblečení, které můžete zašpinit. 

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
www.sex-videos-720p.com