Aktuality

Prázdninový pobyt dětí v Čachnově

Bude se konat o prázdninách 31.7.–7.8.2010. Děti se již mohou průběžně přihlašovat u Lenky Zárubové nebo Báry Brázdové. Zálohu 500 Kč vybíráme do konce června. Na co se můžete těšít? Celotáborová hra na téma Biblické olympijské hry, spaní v chatkách, mezinárodní večer v převlecích (můžete si je už teď začít připravovat), spousta her, soutěží, zábavy, ale i chvil ztišení… Více informací naleznete na přihláškách nebo na http://www.cachnov.eu.

 

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:31 )

 

Pouť v Janovičkách

Nádherné drhané obrazy paní Baťové ozdobily zchátralý interiér kostela v Janovičkách při poutní velikonoční bohoslužbě, která se zde konala v neděli 11.4.2010 od 15:00. Více fotografií, jejichž autorem je Pavel Menc, najdete na internetové fotogalerii:

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:31 )

Celý článek...

 

Beseda s Věrou Luxovou

 

MO KDU-ČSL v Luži ve spolupráci s Římskokatolickou farností srdečně zve v pátek 5.3.2010 po mši svaté na besedu s paní Věrou Luxovou. Setkání se uskuteční na faře od 18-ti hodin a připraveno je povídání na téma "Občanská angažovanost křesťanů".

Aktualizováno ( Pátek, 21 Říjen 2011 07:31 )

 

Připravujeme dobročinný jarmark

 

 

Dobročinný jarmark aneb Děti opravují Chlumeček: Zveme všechny děti 6. března ve 14 hodin na faru v Luži, kde budeme společně vyrábět zvířátka a šperky z modelitu. Tyto výrobky budeme prodávat na dobročinném jarmarku a takto získanými penězi podpoříme opravu našeho chrámu. S sebou si vezměte vykrajovátka zvířátek i různých jiných tvarů, 3 špejle, brčko, hladkou láhev (či váleček) na vyválení hmoty a oblečení, které můžete zašpinit. 

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL