Aktuality

Květná neděle

Květná neděle
Už skoro po dvě desetiletí se těším z naší společné cesty – z kostela sv. Bartoloměje se vydáváme společně na horu Velikonoc - na Chlumek, kde slavíme ty nejposvátnější dny celého liturgického roku. Letos tomu tak nebude. Mrzí mě to, ale nezbývá než přijímat současno situaci tak jak je, a modlit se s důvěrou k naší Matice P. Marii Pomocnici. Kolik poutníků před námi se k ní obracelo o pomoc v době moru a mnoha jiných těžkých situací. Prosím Ji, aby chránila náš kraj. Každý den a žehnám všem obyvatelům našeho města i okolních obcí. (Tak jak to dělá papež František každé ráno.)

Celý článek...

 

5. neděle postní a pastýřský list

5. neděle postní (evangelium sv. Jana - 11. kapitola, 1. – 54. verš).  Pastýřský list Mons. Jana Vokála.
Začalo astronomické jaro, počasí je zatím stále rozkolísané. Přesto věříme a nepochybujeme, že jaro je tady. Je to každým rokem podobné, objeví se první příznaky – meruňky už kvetou. Vzpomínám na všechny v modlitbě a žehnám všem. Papež v neděli 22. 3. řekl: překonejme pandemii - všeobecností víry. Krásně to řekl v televizi Noe (mše sv. 22. 3.) arcibiskup Graubner – berme současnou situaci jako duchovní cvičení. Lidově se říká: Těžce na cvičišti lehko na bojišti.

Celý článek...

 

4. neděle postní

Milí farníci a přátelé,
myslím na vás na všechny, posílám vám duchovní slovo na 4. neděli postní, bude také k dispozici v kostele u sv. Bartoloměje (vytištěné). V neděli budu k dispozici od 9.00 od 10.00, v kostele sv. Bartoloměje, je možné přijít ke sv. zpovědi, podám sv. příjímání. Dodržujeme při tom všechna nařízení vlády i upozornění našich biskupů. V kostele mám dezinfekci, sv. přijímání se podává na ruku. Prosím vás modleme se společně pokud to je ve vašich silách růženec v rodině s dětmi, jak i tomu vybízí biskup Jan Vokál a také ostatní biskupové.

Celý článek...

 

Slovo biskupů ke krizovému opatření vlády

V souvislosti s nařízením Vlády ČR z 15. března 2020 přinášíme stanovisko místopředsedy ČBK Jana Graubnera k dalším opatřením v rámci katolické církve:

Aktualizováno ( Sobota, 21 Březen 2020 09:25 )

Celý článek...

 

3. neděle postní

Milí farníci, rodiče, děti, mládeží, / doporučuji přečíst si nejprve evangelium sv. Jana 4 kap. 4 -42/
je postní doba, jak se vám daří? To je moje první otázka. Dnes jste nemohli přijít do kostela a museli jste zůstat
doma. A to slovo MUSÍME, máme také v dnešním evangeliu.

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
www.sex-videos-720p.com