Aktuality

Plnomocné odpustky v čase pandemie

PODMÍNKY PRO ZÍSKÁNÍ PLNOMOCNÝCH ODPUSTKŮ V ČASE PANDEMIE COVID - 19:

Celý článek...

 

Neděle 25.10.2020

Milí farníci,
obracím se na vás v této složité době s prosbou. Sledujte pořad bohoslužeb s informacemi, jakým způsobem bude možné přicházet do kostela. Je na místě být opatrný. Viz současná situace v naší společnosti kolem ministra. Pan biskup Jan nás prosí, abychom vás i přes různá omezení povzbuzovali k modlitbě a duchovnímu životu. Prosím zvláště vás, kteří máte starší rodiče, či prarodiče a obávají se, abyste je uklidnili, jsme v rukou Božích, abyste jim zprostředkovali svátost nemocných. Buďte s nimi v kontaktu.

Aktualizováno ( Sobota, 24 Říjen 2020 19:31 )

Celý článek...

 

Neděle 18.10.2020

Milí farníci, 
obracím se na vás s krátkým slovem do dalšího týdne. Stále platí, že jsem k dispozici na telefonu 604 179073, mše sv. jsou zatím stále omezené dle rozhodnutí biskupa Jana do 10 osob i s knězem, ministranty, varhaníkem a kostelníkem, proto na webu píšu 6 osob. Pokud se něco změní napíšu. Je možné se přihlásit na mši sv. u paní Kostelecké, nebo také u mě. Vím, že je to nezvyklé, přihlásit se, ale je to dané situací ve které se nacházíme. Díky, že to přijímáte. V kostele bude možné se zapsat na papíře. Pro starší generaci připomínám sv. nemocných u sv. Bartoloměje v tomto týdnu - po., st., a pátek.
Přednostně je potřeba dát místo těm, kdo mají úmysl mše sv., díky. 
Promluvu k k neděli 18. 10.  https://youtu.be/j-S-FSpnwz0
S požehnáním a přáním pevného zdraví
o. Josef
 
 

3. Chlumecká pouť na webu

Přímý přenos: https://youtu.be/sxzR53HfemU
Program:
8.00 - mše sv. P. J. Hubálek
9.30 - mše sv. P. Aleš Opatrný
10.45 - přednáška Doc. Ing. Aleše Opatrného, ThD,. "Radosti a bolesti manželského života".
14.30 - sv. požehnání - P. František Filip, s novokněžským požehnáním


 

Páté letošní číslo časopisu Chlumeček

Vychází páté číslo časopisu Chlumeček v roce 2020. Najdete zde vše, co se událo v poslední době v naší farnosti a také to, co plánujeme. Za pozornost stojí článek o 330 letém výročí úmrtí zakladatelky našeho poutního chrámu, seriál o královéhradeckém biskupství,  pastorační plán farnosti na rok 2020 apod.

Celý článek...

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
www.sex-videos-720p.com